Skip to main content

Ypatingos moterys, kurios skiriasi nuo visų kitų

Pasaulyje yra apie 3,8 milijardo moterų. Kiekviena yra unikali ir graži. Visgi yra tokių moterų, kurios skiriasi nuo visų likusių. Jos unikalios dėl pačių įvairiausių priežasčių. Kai kurias apdovanojo gamta, o kitos keičia išvaizdą, kad taptų panašesni į savo idealus. Na, o seniausiai pasaulio moteriai jau 116 metų.

Ilgiausios kojos

Amerikietė Lauren Williams turi pačias ilgiausias kojas pasaulyje. Pilnas merginos ūgis yra 190cm, o kojos siekia 124, kas sudaro 65 proc. viso kūno.

Lauren žaidė tinklinį, tačiau kai pateko į Gineso rekordų knygą, pradėjo modelio karjerą. Mergina sako, kad neturi didelių problemų dėl savo kojų, apart sunkių skrydžių lėktuvais ir dažno nusivylimo drabužių parduotuvėse.

Ploniausias juosmuo

Pixee Fox priklauso ploniausias liemuo pasaulyje. Prieš pradedant visus gyvenimo pokyčius, mergina įgijo inžinerijos bakalauro laipsnį.

Tiesa Pixee visą laiką svajojo būti žvaigžde, o jos idealas personažė Jessica Rabbit. Prireikė daugybės operacijų ir 125 000 JAV dolerių.

Mergina pasišalino šešis savo šonkaulius.

Didžiausia afro šukuosena

38-erių amerikietė Aevin Dugas visus nustebino savo šukuosena. Jai priklauso didžiausia afro šukuosena, o auginti reikėjo net 14 metų.

Jaunystėje Dugas visada svajojo apie tiesius plaukus ir pastoviai juos tiesindavo, kol suprato jog nieko nėra geriau už natūralius plaukus.

Tiesa išplauti galvai jai reikia viso šampūno buteliuko, o džiūvimas užtrunka net dvi dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *