Skip to main content

Vaikai aktoriai iš “Hario Poterio“, kurių likimas visai ne toks kaip filmuose

Hario Poterio visų dalių filmavimas užtruko 10 metų, todėl nenuostabu, kad kuriems vaikams aktoriams jau netoli 30 metų. Kai kurie tęsė darbus kine, kiti tapo profesionaliais fotografais ir muzikantais, o dar kažkam teko pasėdėti kalėjime. Kaip atrodo ir kuo užsiima mūsų mylimi Hario Poterio aktoriai dabar?

Josh Herdman (Gregoris Gylys)

Josh Herdman vaidino visose dalyse, tačiau dabar aktorių labai sunku atpažinti. Jis nebeužsiima aktoryste ir atrado save mišriuose kovos menuose.

Jamie Waylett (Vincentas Niurzga)

Atrodo, kad Jamie Waylett tiesiog yra įpratęs būti blogiuku. Aktorius negalėjo vaidinti paskutinėje dalyje, nes atsidūrė už grotų. Gatvės kameros užfiksavo, kaip vyras pažeidžia viešąją tvarką, todėl pareigūnai prisistatė į Jamie namus. Per sulaikymą policija rado kanapių plantaciją vyro namuose, todėl teko praleisti du metus nelaisvėje.

Evanna Lynch (Luna Geranorė)

Būdama vienuolikos Evanna atsidūrė ligoninėje dėl anoreksijos ir parašė laišką “Hario Poterio“ knygų autorei J.K. Rowling. Jame išdėstė savo problemas ir papasakojo apie svajonę nusifilmuoti filme. Rašytoja atrašė ir tada tarp jų prasidėjo susirašinėjimas. Prabėgus trejiems metams Evanna buvo pakviesta į filmo atranką. Ji nugalėjo 15 tūkstančių konkurentų ir gavo vaidmenį. Įdomu tai, kad mergina neturėjo jokios aktorystės patirties. Vėliau ji nusifilmavo dar penkiuose filmuose, o paskutinysis yra “Mano vardas Emily“.

Harry Melling (Dudlis Durslis)

Sulaukęs aštuoniolikos vaikinas numetė tiek daug svorio, kad “Mirties relikvijos“ dalyje jam teko vilkėti specialų kostiumą. Vėliau Harry baigė aktorystės studijas ir tęsia aktoriaus karjerą. Paskutinysis vyro vaidmuo yra filme “Prarastasis miestas Z“.

Devon Murray (Semas Finiganas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *