Skip to main content

Prieš 36 metus gimė šis šešetukas, o dabar jos atrodo štai taip

Janet ir Graham Walton ilgą laiką svajojo susilaukti vaikų, tačiau bandymai vis būdavo nesėkmingi. Pora net kreipėsi į vaisingumo kliniką, tačiau ir ten sėkmės nesulaukė.

Kai jau buvo prarastos visos viltys, Janet netikėtai pastojo. Aštuntą nėštumo savaitę gydytojai pranešė stulbinančią žinią: moteris laukiasi šešių vaikų.


Žinoma pora buvo šokiruota. Ji tikrai norėjo vaikų, bet ne šešių vienu metu…

Janet buvo paguldyta į ligoninę, nes toks nėštumas kėlė pavojų ne tik vaikučiams, bet ir pačiai mamai.

1983 metų lapkričio 18 dieną gimė Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ir Sarah. Tai buvo dar vienas siurprizas, nes tarp dvynių nebuvo nei vieno berniuko. Sausio mėnesį, mažylėms sustiprėjus, šeimyna buvo išleista į namus.

Per pirmus metus porai prireikė pakeisti daugiau nei 10 000 sauskelnių. Tėvai viename interviu prisipažino, kad pradžioje jie praktiškai nemiegojo. Jei vieni vaikai užmiega, tai kiti pradeda rėkti ir viskas sukasi lyg užburtu ratu.

Šiandien sesėms jau po 36 metus ir visos jos labai artimos. Hannah dirba pradinių klasių mokytoja, Kate žmogiškųjų išteklių departamente, Lucy įsidarbino vietinėje oro linijų bendrovėje, o Jenny turi savo saldumynų parduotuvę. Ruth dirba skambučių centre, o Sarah pradžiugino savo tėvus ir jie tapo seneliais.

Dabar tėvai džiaugiasi, kad turi tokią didelę šeimą.

Tai pat siūlome paskaityti įdomią istoriją, kaip tėvai atsisakė šių trynukių iš karto po gimimo

Macy ir Mackenzie gimė 2003 metais. Jos buvo siamo dvynės susijungusios ties pilvu. Tiesa, mergaitės buvo ne dvi, o trys. Trečioji sesuo Madeline gimė sveika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *