Skip to main content

Prieš 22 metus ji pagimdė septynis vaikus, o vyras iš karto paliko. Taip ji su vaikais atrodo dabar

Džoelis gimė paskutinis ir nori tapti informatiku

Jis įstojo į Hanibal-Lagrandž universitetą


Visi jau baigę mokyklą ir ruošiasi palikti namus. Mamai darosi šiek tiek liūdna, juk ji pripratusi prie nuolatinio judesio ir triukšmo šeimoje.

Kita vertus ji gali didžiuotis savo užaugintais vaikais!

Tai pat siūlome paskaityti apie šešetuką gimusį prieš 36 metus

Janet ir Graham Walton ilgą laiką svajojo susilaukti vaikų, tačiau bandymai vis būdavo nesėkmingi. Pora net kreipėsi į vaisingumo kliniką, tačiau ir ten sėkmės nesulaukė.

Kai jau buvo prarastos visos viltys, Janet netikėtai pastojo. Aštuntą nėštumo savaitę gydytojai pranešė stulbinančią žinią: moteris laukiasi šešių vaikų.

Žinoma pora buvo šokiruota. Ji tikrai norėjo vaikų, bet ne šešių vienu metu…

Janet buvo paguldyta į ligoninę, nes toks nėštumas kėlė pavojų ne tik vaikučiams, bet ir pačiai mamai.

1983 metų lapkričio 18 dieną gimė Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ir Sarah. Tai buvo dar vienas siurprizas, nes tarp dvynių nebuvo nei vieno berniuko. Sausio mėnesį, mažylėms sustiprėjus, šeimyna buvo išleista į namus.

Per pirmus metus porai prireikė pakeisti daugiau nei 10 000 sauskelnių. Tėvai viename interviu prisipažino, kad pradžioje jie praktiškai nemiegojo. Jei vieni vaikai užmiega, tai kiti pradeda rėkti ir viskas sukasi lyg užburtu ratu.

Šiandien sesėms jau po 36 metus ir visos jos labai artimos. Hannah dirba pradinių klasių mokytoja, Kate žmogiškųjų išteklių departamente, Lucy įsidarbino vietinėje oro linijų bendrovėje, o Jenny turi savo saldumynų parduotuvę. Ruth dirba skambučių centre, o Sarah pradžiugino savo tėvus ir jie tapo seneliais.

Dabar tėvai džiaugiasi, kad turi tokią didelę šeimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *