Skip to main content

Patys žinomiausi filmai, kur kūrėjai susimovė parinkdami drabužius

Didžiausi filmų gerbėjai sugeba pamatyti įvairias klaidas, kurios praslysta režisieriams ir operatoriams pro akis. Visgi sunkiausia pastebėti aktorių drabužių klaidas. Neretai filmuose vaizduojama praeitis, tačiau nesigilinama į to amžiaus drabužių detales.

Sunku suvokti, kaip aktoriai aprengiami tokiais drabužiais, kai dirba tiek daug žmonių prie filmo. Pasižiūrėkime kokios klaidos buvo padarytos su aktorių drabužiais filmuose.

“Narsioji širdis“

Ironiška, tačiau Škotijos herojus William Wallace niekada nevilkėjo kilto. Pasak istorikų, šis drabužis atsirado tik XVI amžiuje, o filmas pasakoja apie 1298 metus.

“Ištrūkęs Džango“

Per filmą herojus, kurį vaidina Jamie Fox, dėvi labai juodus akinius, kurie sukuria paslaptingumą. Filmo veiksmas vyksta 1858-ais, bet pirmieji akiniai nuo saulės JAV pasirodė tik 1929.

“Puikybė ir prietarai“

Filmas buvo padarytas pagal Jane Austen romaną, tačiau jame taip pat galima pamatyti klaidą. Veiksmas vyksta 1797-ais metais. Šioje vietoje matome aktorė prie vieno iš Raffaelle Monti darbų, tačiau jis juos pradėjo tik nuo 1846 metų. 50 metų skirtumas.

Tame pačiam filme aktorė Keira Knightley vilki Velingtono batus, tačiau jie atsirado taip pat po 50 metų.

“Dešimt Dievo įsakymų“

Šiame vaizde yra daugybė istorinių neatitikimų, tačiau labiausiai į akis krenta Nefertarės apdaras. Ši spalva neegzistuoja gamtoje ir tuo metu dirbtinai ji negalėjo būti sukurta. Tą patį galima pasakyti ir apie liemenėlę, kurių tuo metu tikrai nebuvo.

“Purvini šokiai“

Merginą matome su trumpais šortukais, kurie tapo populiarūs 80-ais, tačiau filmo veiksmas vyksta 60-aisiais.

“Aviatorius“

1920-aisiais herojus vaikšto su plono stiklo akiniais be rėmo, nors jie atsirado tik 50-aisiais.

“Favoritas“

Filmo herojus dažnai matomas su pilna žokėjaus apranga 30-aisiais. Odiniai dirželiai atsirado tik 1956-ais, o akiniai su plastikiniais lešiais po antrojo pasaulinio karo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *