Skip to main content

Mylimiausi “Policijos akademijos“ aktoriai prabėgus 35 metams

Visą komedijų seriją, kur kadetai pakliūna į itin juokingas situacijas, matė tikrai ne viena karta. Sunku patikėti, bet nuo pirmosios dalies išleidimo prabėgo jau daugiau nei 30 metų! Prisiminkime savo mylimiausius aktorius ir pažiūrėkime kaip jie atrodo dabar.

Steve Guttenberg – 60 metų – Mahonis

Jis buvo tikrai vienas įsimintiniausių filmo herojų. Dabar vyras ir toliau užsiima aktoryste, bei vaidina serialuose ir filmuose.

Beje, šiais metais bus išleista “Policijos akademijos“ dokumentika, kur dar kartą galėsime pamatyti šį aktorių.

Kim Cattrall – 62 metai – Karen Thompson

Moteris tapo žinoma ne tik dėl vaidmens šiame filme. “Sekso ir miesto“ gerbėjai ją taip pat atsimena kaip Samantha Jones.

Cattrall buvo ištekėjusi tris kartus, bet taip ir nesusilaukė vaikų. Visus savo apdovanojimus moteris gavo už vaidmenį “Seksas ir miestas“. Filmuose jos nematyti jau devyneri metai, tačiau vis dar galime pastebėti įvairiuose serialuose.

George Bailey – 74 metai – Leitenantas Haris

Nors filme jis buvo bjaurus ir tikras narcizas, gyvenime vyras yra labai mandagus ir geros širdies žmogus.

15 metų vyras buvo organizacijos “Sunshine Kids Foundation“ ambasadorius, kol 2001-ais tapo jos lyderiu. Tai nutiko po to, kai jo krikšto dukra susirgo kraujo vėžiu.

George Gaines – 1917–2016 – Eric Lassard

Jau 1984-ais, kai pasirodė pirmoji dalis, vyras buvo pakankamai senas, todėl daugiau beveik nebesifilmavo.

2003-ais aktorius galutinai paliko kiną, bei persikraustė gyventi pas dukrą į Santą Barbarą. Vyras mirė būdamas 98-erių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *