Skip to main content

Moteris pamačius žentą nujautė, kad jį jau yra mačiusi, todėl patikrino šeimos albumą

Amy užaugo, pabaigė universitetą ir savo vaikystės draugą tikrai pamiršo.

Kai panelei suėjo 32 metai, ji grįžo į savo gimtąjį miestą ir pradėjo galvoti apie šeimyninį gyvenimą. Todėl savo svajonių vyro pradėjo ieškoti pažinčių svetainėje.

Jos dėmesys nukrypo į vieno vyro anketą, kuris vardu buvo Justin Pounders. Jis taip pat grįžo į savo gimtąjį miestą, kur norėjo išgyventi didelę meilės tragediją. Jo sužadėtinė buvo nužudyta dieną prieš vestuves.

Amy ir Justin iš karto pradėjo jausti vienas kitam simpatiją. Vaikinas sako: „kai tik pamačiau jos nuotrauką, kažkodėl iš karto pajaučiau jai trauką. Tai sunku paaiškinti, bet aš iš karto jaučiau, kad turiu susipažinti su šia mergina“.

2014-ųjų Gruodžio 3 jie susitiko vakarienei restorane. Amy teigė, kad iš karto jautėsi lyg jį pažinotų visą savo gyvenimą. Jų susižavėjimas buvo toks pastebimas, kad padavėja net užrašė datą ant deserto lėkštės.

Po dviejų mėnesių Justin prisipažino meilėje Amy. Ir pasakė, kad tai jo pats mėgstamiausias moteriškas vardas, nes tokiu pat vardu buvo jo darželio laikų meilė.

Jų santykiai ir toliau vystėsi tiesiog puikiai. Vėliau vaikinas parodė savo randą ant kaktos, kurį pasidarė bežaisdamas darželyje. Tada pora pradėjo suprasti, kad jie greičiausiai lankė tą patį darželį.

Amy paprašė savo mamos, kad surastų jos vaikystės nuotraukų. Ir kai jie pažiūrėjo grupinę nuotrauką iš darželio laikų, viskas pasidarė aišku. Mažieji Amy ir Justin sėdi vienas šalia kito. Paaiškėjo, kad jau prieš 30 metų jie pradėjo mylėti vienas kitą ir buvo neatsiejami draugai.

Jie papasakojo savo nuostabią istoriją visam pasauliui, kuria tiesiog neįmanoma nesižavėti. Pasipiršo vaikinas taip pat originaliai: to pačio darželio vaikų paprašė, kad jie visi iškeltų plakatą, kuriame buvo parašyta „Amy, ar tekėsi už manęs?“.

2016-ųjų Lapkričio 18, Justin ir Amy susituokė savo gimtojo miesto bažnyčioje.

Nuo tos dienos kai jie susitiko darželyje, prabėgo jau trys dešimtys metų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *