Skip to main content

Afrikoje mercedeso savininkas buvo palaidotas automobilyje

Ar esate girdėję posakį „Mersas ir afrikoje mersas?„. Jei ne, tai ši situacija puikiai atspindi šios automobilio markės „kultą“ afrikoje. Pietų afrikos respublikos Jungtinio demokratinio judėjimo narys ir vietinio kaimelio seniūnas Tzekedzi Pitso buvo palaidotas „sėdintis“ už savo automobilio vairo. Kaip jau tikriausiai supratote, paskutinis vėliono noras buvo būti palaidotam jo mylėtame Mercedes-Benz E500 automobilyje. Verta paminėti, kad nors automobilis ir senas, tačiau nuotraukoje matomas Mercedes-Benz E500 W124 kėbulo automobiliai šiai dienai yra tikra retenybė kurio kaina gali siekti ir keliasdešimt tūkstančių eurų. Prabangus „karstas“ tiesa?

PAR gyventojas palaidotas savo Mercedese

 

72-iejų velionis nenorėjo būti atskirtas nuo savo mylimo automobilio. Prieš laidotuves jo kūnas buvo pasodintas į vairuotojo vietą ir prisegtas saugos diržu.

Veliono artimieji teigė, kad jis jautė didelę pagarbą Vokietijos automobilių pramonės pagamintiems automobiliams ir dar būdamas gyvas dažnai minėdavo, kad norėtų būti palaidotas būtent savo automobilyje.

O štai kaip atrodė pati ceremonija:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *