Skip to main content

Kasdienių daiktų funkcijos, apie kurias mes net nenutuokėme

Na gerai, tai kam tada reikalingas dantytas kraštas?

Turbūt pamačius paveikslėlyje, pasidarė aiškiau. Įsivaizduokite situaciją, kai reikia pažymėti išmatuotą atstumą, o abi rankos užimtos. Štai kuo ir naudingas toks kraštas.


Kaip pagreitinti internetą be jokių papildomų priemokų?

Kiekvienas, kuris naudoja maršrutizatorių, tikriausiai supranta, dėl ko kyla įvairios problemos dėl interneto. Tai įranga jau per sena, tai buto išdėstymas trukdo signalui praeiti, tai pačioje vietovėje silpnai gaudomas internetas ir panašiai. Vienas žmogus pasidalino gudrybe, kaip galime pastiprinti maršrutizatoriaus signalą ir džiaugtis spartesniu internetu be jokių papildomų mokesčių.

Norėdami paversti savo maršrutizatorių į super galingą įrenginį, duodantį stiprų „Wi-Fi“ signalą, panaudokime vieną paprasčiausią skardinę (arba dvejas, priklausomai nuo maršrutizatorių antenų skaičiaus).

Jums reikės:

  • Skardinės (arba dviejų, priklausomai nuo maršrutizatorių antenų skaičiaus)
  • Kanceliarinio peiliuko

Darbo procesas:

1. Tuščiai išplautai skardinei nupjaukite dugną.

2. Iš šonų gražiai apipjaukite skardinę, palikite maždaug 2 cm per vidurį (žiūrėkite pavyzdį žemiau esančioje nuotraukoje).

3. Išpjaukite išilgai ir išlyginkite skardą taip, kaip pavaizduota nuotraukoje.

4. Per skylutę įdėkite maršrutizatoriaus anteną.

Kodėl ant vyno ir šampano butelių visada yra įgaubtas dugnas?

Dugnas yra beveik visada gilus šampano buteliuose, tuo tarpu vokiškų vyno butelių dugnas dažniausiai yra plokščias kaip lenta. Ar dėl to šis vynas yra prastesnis? Atsakymas tėra vienas – įdubimas su vyno kokybe niekaip nesusijęs. Seniau, butelį gaminant rankiniu būdu, pastebėta, kad buteliai su giliu dugno įdubimu yra tvirtesni, o tai ypač aktualu buvo šampano gamintojams.

Azijietiško maisto dėžutės, kuriomis naudojamės neteisingai

Turbūt tik labai maža dalis sumąsto, jog iš tiesų azijietiško maisto dėžutei reikia išardyti šonus, tada valgyti daug patogiau.

Kam skirta kišenėlė po kelnaitėmis?

Manoma, jog jeigu šio sluoksnio nebūtų, moterys jaustų nuolatinį diskomfortą dėl siūlių, esančių vidinėje kelnaičių pusėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *