Skip to main content

Du vaikinai padėjo buvusiai mokytojai ir radikaliai pakeitė jos gyvenimą

Kiekvieno mūsų gyvenime pasitaiko tokių momentų, kai atrodo viskas slysta iš rankų. Tokiomis dienomis pravartu pažiūrėti filmą su laiminga pabaiga, o dar geriau paskaityti panašią istoriją iš realaus gyvenimo. Šiandien norime pasidalinti tokia istorija su Jumis.

Natalija Aleksandrovna – 62-ejų moteris, kuri anksčiau dirbo muzikos mokytoja mokykloje. Moteris moka groti pianinu ir akordeonu.


Dmitry ir Roman važiavo namo, kai pamatė moterį ieškančią maisto konteineryje. Paaiškėjo, jog tai ta pati Natalija Aleksandrovna.

Šios moters istorija labai liūdna. 2018-ais dukra paėmė 4000 eurų paskolą, tačiau nesugebėjo laiku jos mokėti. Natalija buvo paskolos laiduotoja, todėl dabar iš savo 140 eurų pensijos turi net 100 išleisti dukros skoloms.

Moteris taip pat turi jaunesnį sūnų. Jam 32-eji metai, bet dėl nuolatinio streso epileptiku ir dabar praktiškai neišeina iš namų. Natalija su sūnumi gyvena vieno kambario bute. Moteris bandė susirasti darbą, tačiau po operacijos jai sunkiai sekasi vaikščioti. Be viso to dar yra problemų su akimis: viena akimi Natalija nemato nieko, o su kita labai sunkiai.

Tą vakarą vaikinai trumpai su moterimi pakalbėjo apie muziką, bei mylimiausius kompozitorius. Dmitry ir Roman nupirko maisto ir davė 60 eurų. Natalija pažadėjo pinigus išleisti protingai ir buvo aišku, kad ji tikrai nemeluoja.

Po kurio laiko vaikinai grįžo pas moterį, nes norėjo labiau įsigilinti į jos situaciją. Bute nebuvo elektros, kuri buvo atjungta už neapmokėtas sąskaitas. Moteris papasakojo, kad 25 metus dirbo mokytoja, tačiau nebendrauja su buvusiais mokiniais ir niekas nežino apie jos problemas.

Vaikinai net šešis mėnesius padėjo Natalijai. Iš pradžių jie apmokėjo elektros sąskaitas, bei įnešė daugiau pinigų, jog ji nebūtų atjungta ateityje. Vėliau moteris buvo nuvežta į kliniką, kad būtų ištirtos jos akys. Vaikinai taip pat nupirko šaldytuvą ir dujinę viryklę.

Kurį laiką Natalija buvo persikėlusi į Maskvą, kur jai buvo išnuomotas butas. Gydytojai nustatė, kad moteriai reikalingos dvi operacijos, kurių kaina siekia 2400 eurų. Ekspertai vieningai teigė – jei nebus atliktos operacijos, moteris visiems laikams gali prarasti regėjimą.

Kol moteris gyveno Maskvoje, jai buvo ruošiama staigmena. Vaikinai renovavo moters būstą, pakeitė baldus ir nupirko pianiną.

Prieš grįžtant namo, Natalija buvo nuvežta į grožio saloną, kur jai buvo padaryta nauja šukuosena. Visiškai naujas žmogus sugrįžo į atnaujintus namus.

Vaikinai surado Natalijos buvusius mokinius, todėl per susitikimą niekas negalėjo sulaikyti ašarų.

Dmitry ir Roman pas moterį grįžo po kelių mėnesių. Ji pasakojo, kad ilgą laiką negalėjo priprasti prie jos atnaujinto buto. Dar viena gera naujiena buvo ta, kad moteriai vietinė mokykla pasiūlė darbą. Natalija tikrai pasiruošusi pradėti naują gyvenimą.

Pati didžiausia pagarba šiems vaikinams!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *