Skip to main content

33 siaubingos nuotraukos, kurios buvo užfiksuotos keli momentai prieš mirtį

Atlikėja ir aktorė Jenni Rivera kartu su savo komanda Monterrey tarptautiniame oro uoste

Lėktuvas sudužo, o gyvų po katastrofos neliko. Nelaimės priežastis iki šiol nežinoma.

Kaskadininkas Robert Overacker buvo suplanavęs atlikti triuką ant Niagaros krioklio krašto. Jis ten priplaukia su vandens motociklu ir pradedant kristi išskleidžia parašiutą.

Šiam triukui vyras ruošėsi net keletą metų, tačiau lemiamu momentu parašiutas neišsiskleidė.

58 metų Kik Suk Khan metro stotyje susimušė su benamiu. Vėliau vaizdo medžiaga parodė, kad Khan buvo girtas ir provokavo nepažįstamąjį.

Neapskaičiavus jėgos, vyras stumtelėjo pagyvenusį vyrą tiesiai ant bėgių. Sustoti jau buvo neįmanoma ir viskas baigėsi tragiškai. Nuotrauką atsitiktinai padarė viena mergina.

Laimei, ne visi incidentai baigiasi mirtimi. Šioje nuotraukoje matote brolius, kurie pozavo Kalifornijos nacionaliniame parke.

Broliai pozavo jaunesnei sesei ant pačios kalno viršūnės. Kelios sekundės po nuotraukos, žaibas trenkė į vaikinus. Vyresnis brolis neišgyveno, o jaunesniajam po daugybės nudegimų pavyko išgyventi.

Jared Michael norėjo pasidaryti asmenukę palei važiuojantį traukinį. Vaikinas nebūtų nukentėjęs, tačiau čia pasidarbavo mašinistas.

Be jokio gailesčio, jis įspyrė jaunam vaikinui į galvą. Laimei, jaunuolis praktiškai nebuvo sužalotas, tačiau vėliau pats pripažino, kad tokia asmenukė yra tikra kvailystė.

Du žmonės krenta gelbėdamiesi nuo gaisro, 1975

Dvimetė Tiara ir devyniolikos Diana nukrito iš penkto aukšto, kai bėgdamos nuo gaisro lipo avariniais laiptais. Diana mirė nuo sužalojimų, tačiau Tiara išgyveno. Tai yra viena populiariausių nuotraukų istorijoje.

Toreadoras keli momentai prieš buliui suduodant mirtiną smūgį

29-erių metų ispanas Víctor Barrio buvo nužudytas buliaus per gyvą pasirodymą.

Vulkanologas studijuoja Šv. Elenos kalną, kuris po 13 valandų išsiveržė ir pražudė vyrą

31-erių vulkanologas David Johnson buvo pirmasis, kuris atvyko stebėti Šv. Elenos ugnikalnio išsiveržimą 1980-ais. Vyras mirė, nors buvo net 10 km nuo ugnikalnio išsiveržimo vietos. Taip nutiko, nes ugnikalnis išsiveržė ne nuo viršaus, o iš šono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *